filtrowanie

Towarzyskie rozmowy na dowolne tematy.
Regulamin forum
Pamiętaj o dobrej atmosferze, bo ona jest celem nadrzędnym tego działu. Tu króluje relaks, swoboda rozluźnienie.
Resursa to forumowy klub towarzyski przeznaczony do przyjacielsko koleżeńskich rozmów . Założyciel nowej resursy jest jej koordynatorem. Ustala on zasady, niesprzeczne z regulaminem ffl, umożliwiające osiągnięcie celu przyświecającego powołaniu nowej resursy. Po wycofaniu się założyciela koordynację przejmują administratorzy forum.
Awatar użytkownika
saam
medium Miliarion

Re: filtrowanie

Postautor: saam » 14 czerwca 2018, 20:06 - czw

cześć Lulu 🌸 dla nas prawdziwe otwarcie będzie w najblizszy wtorek. Wtedy nasi piłkarze zagraja pierwszy mecz na MŚ.

Majka 🙂 a dzisiejsze przedstawienie to z jakiej okazji było? Chyba nie z okazji Dnia Krwiodawstwa.

Małgosia 🙂 sok już doprawiony kupujesz czy sama doprawiasz? Jestem co prawda umiarkowanym ale jednak fanem pomidorowego. Niestety nie mam tabasko aby sprawdzić czy z nim sok jest lepszy.

Awatar użytkownika
malgana
alterum Centurion

Postautor: malgana » 14 czerwca 2018, 20:19 - czw

Saam, sama doprawiam. Ten zwykły smakuje jak przecier pomidorowy, nawet te pikantne są za łagodne. Nie, żebym lubiła piekło w gębie ale muszę czuć pieczenie w przełyku jak piję :)

Awatar użytkownika
majcik044
Miliarion

Postautor: majcik044 » 14 czerwca 2018, 20:27 - czw

Saam ☺
Bez okazji, po prostu dzieci chcialy zrobić przedstawienie i zrobiły.

Awatar użytkownika
Chelia
medium Miliarion

Postautor: Chelia » 14 czerwca 2018, 22:05 - czw

Hej!
Chyba wracam do normalności. Takiej w miarę bo najgorsze jeszcze przed nami. Ale już jestem oswojona z sytuacją. Dobrze też, że skończyło się wolne i już dzisiaj byłam w pracy. Praca pomaga nie tylko na kaca:D
Dzięki kochani za wszystkie pozytywne wibracje wysyłane do mnie:*. W końcu pomogło:)

Ja jakoś nigdy nie miałam okazji oddać krwi prócz tej pobieranej do badań i podobnie jak Lulu mam wielki szacunek dla tych co oddają. Ciekawe czy tę krew z badań jakoś wykorzystują czy wyrzucają?

Dobrej nocy wszystkim:)

Awatar użytkownika
saam
medium Miliarion

Postautor: saam » 15 czerwca 2018, 00:33 - pt

hej Celinko 🌸 fajnie że się pojawiłaś. Będziemy w Twoją stronę w dalszym ciągu wysyłać pozytywną energię.

dobrej nocy 🌌🌛🌌
kolorowych spokojnych ....

lulu
sub Miliarion

Postautor: lulu » 15 czerwca 2018, 07:14 - pt

Chelio, dobrze, że jesteś.
Praca rzeczywiście pomaga zająć myśli czymś innym i odpocząć od problemów. Czyli wychodzi na to, że chociaż wszyscy trochę na chodzenie do pracy narzekamy, to jednak się przydaje i służy nie tylko do zarabianie pieniędzy.
Lubicie rozmawiać o pracy? Kiedyś miałam koleżanki które pracowały w jednej firmie. Spotykaliśmy się w cztery i one ciągłe gadały o tej pracy o ich firmie o ludziach z firmy. No szło oszaleć. Prawdę mówiąc nie bardzo lubię rozmawiać o robocie. Najczęściej ktoś pyta -jak w pracy, mówię - ok a u ciebie, - też ok i przechodzimy na inny temat.

Awatar użytkownika
saam
medium Miliarion

Postautor: saam » 15 czerwca 2018, 08:45 - pt

dzień dobry!
✋🙂

cześć Lulu 🌸 o pracy po pracy rozmawiam raczej tylko ze spotkanymi znajomymi z tej samej branży pracującymi w podobnych zakładach. Mówimy o sytuacji na rynku i w zakladzie, czy pracuje się po godzinach, obgadujemy szefów i dopytujemy czy wspólni znajomi jeszcze pracują. W domu o pracy niewiele rozmawiam, tylko najważniejsze kwestie.

A dzisiaj piąteczek więc za kilka godzin zupełnie wyłączymy się z pracy etatowej. Weekend ma być słoneczny ale póki co słońca nie widać.

Udanego dnia wszystkim 🙂

Awatar użytkownika
saam
medium Miliarion

Postautor: saam » 15 czerwca 2018, 09:39 - pt

Dzisiaj imieniny odchodzą Jolanty. W pracy sypią się cukierki, A miałem się odchudzać. Może od poniedziałku. Wśród bliskich znajomych nie mam Joli więc imprezki nie będzie.
Dla wszystkich Jolek najserdeczniejsze życzenia 🌸🌸🌸
Jolka Jolka pamiętasz? Ja niestety nie. Z żadną Jolką na tyle blisko nie byłem. Niestety.
Pozdrawiam wirtualną koleżankę Jolę ✋🌸

Nietypowe święta na dzisiaj to:
- Dzień Wiatru
- Ogólnopolski Dzień Dogoterapii
- Światowy Dzień Praw Osób Starszych

Dobrze by było poznać te prawa. Jakby nie było z młodzieży już się wypisałem 😎
Wiatru nie wykorzystuję, nie mam własnego wiatraka. Jedynie do wietrzenia pomieszczeń.
To co, dzisiaj obowiązkowo "na pieska"? 😁

Mistrzostwa Świata rozpoczęte a ja dopiero teraz dotarłem do oficjalnego hymnu tej sportowej imprezy. Jak Wam się podoba ? Według mnie słabo wpada w ucho.Ale może to kwestia kilku przesłuchań.

Live It Up - Will Smith, Nicky Jam i Era Istrefi

https://youtu.be/V15BYnSr0P8

Awatar użytkownika
Chelia
medium Miliarion

Postautor: Chelia » 15 czerwca 2018, 12:12 - pt

Dzień dobry:)

Co do pracy to ja stwierdzam, że w pracy wyraźnie odpoczywam i poprawia mi się samopoczucie, mogę być sobą. W domu o bycie sobą często trzeba walczyć.
Jolanty w otoczeniu nie mam. Wiatru u mnie dziś brak, nawet tego z domowego wiatraka bo nie jest aż tak gorąco.
Pieska mogę pogłaskać i porzucać szyszkę by przynosiła(uwielbia tę zabawę bez końca).
"Na pieska" ani nic inne teraz zupełnie mi nie w głowie w obliczu ostatnich wydarzeń rodzinnych. A poza tym to do tego trzeba dwojga:P o spokojnych głowach i chęciach;)
Światowy Dzień Praw Osób Starszych przyjdzie nam przełożyć na jutro gdy trzeba będzie zapytać seniora czy te ostatnie dni zanim będzie wolne łóżko w hospicjum chce jeszcze pobyć w domu czy pod opieką lekarską? Zawsze był samotnikiem więc musi zdecydować.Oj będzie jutro chwila prawdy!!!

Lulu:) dziś zauważyłam, że u mnie dopiero kwitną ogórki i fasolka. Pomidorki koktajlowe też już są ale zielone. A tego trójlistnego ogórka coś zeżarło:( żałuję, że nie ochroniłam go jakoś np przykrywając słoikiem na czas osiągnięcia drugich szorstkich liści. Została po nim jedynie fotka.

Saam:) piosenka mi się podoba gdy się jej słucha ale faktycznie w ucho nie wpadła. Ale może dobrze, że nie wszystkie wpadają bo by nam uszy popękały:D

miłego dnia wszystkim:)

Awatar użytkownika
saam
medium Miliarion

Postautor: saam » 15 czerwca 2018, 12:35 - pt

cześć Celinko 🌸 myślę że ogórek pod słoikiem w takich temperaturach po prostu by się ugotował. Proponuję aby to była siatka, na przyklad po mandarynkach.
MnMnie właśnie w ucho wpadła pewna piosenka którą czasem gra moje radio. Niestety nie chcą nic o niej powiedzieć. Ma charakterystyczny saksofon po refrenie. I to chyba on mnie do niej tak przyciąga. Jest wyszukiwarka piosenek granych w radiu ale mojego tam nie ma. Języków obcych też nie znam więc po slowach też nie odszukam. Muszę chyba czekać aż spiker się zlituje i ją zapowie. Albo może kiedyś na RDS podpatrzę

Z dogoterapii też dzisiaj nie mogę skorzystać. Chyba że zadzwonię tam gdzie trzeba 😎 ktoś wie czy za takie usługi można płacić kartą czy trzeba mieć odliczoną gotówkę ? 😁

Awatar użytkownika
Chelia
medium Miliarion

Postautor: Chelia » 15 czerwca 2018, 13:10 - pt

Ja też mam taką piosenkę, która leci w radiu w aucie. Często leci ale co to?, czyje to? nie wiadomo. Bardzo przyjemnie się jej słucha.
Saam:) pomyślałam, że może trzeba było by gdy ona leci włączyć w telefonie googlowanie głosem i się znajdzie;)

Awatar użytkownika
saam
medium Miliarion

Postautor: saam » 15 czerwca 2018, 20:16 - pt

Celinko 🌸 w Twoim przypadku pewnie sprawa jest prosta. Wystarczy że zapamiętasz godzinę i jakiej stacji słuchasz. Wpisując te dane na platformie odsłuchane.eu usyskasz tytuł i wykonawcę, nawet możesz posłuchać.
Nie wiem co masz na myśli pisząc o googlowaniu głosem. Ja nie mam takiej opcji. Mogę jedynie mowę zamieniać na tekst i ten tekst jest szukamy. Co prawda nigdy nie próbowałem ale myślę że z piosenki słów nie wylapie.

Awatar użytkownika
Chelia
medium Miliarion

Postautor: Chelia » 15 czerwca 2018, 23:21 - pt

Saam:) dziękuję, może kiedyś spróbuję znaleźć swoją piosenkę według podanego przez Ciebie sposobu. U mnie w tel. w wyszukiwarce google po prawej stronie jest ikonka mikrofonu. Gdy w nią kliknę to można mówić co chcesz znaleźć w google. Gdy zaśpiewałam ,,czy te oczy mogą kłamać, chyba nie..." wyświetliło mi wszystkie piosenki na yt z tymi słowami i wykonawców:D Dlatego gdy napisałeś o swoim problemie z nieznaną piosenką to przyszedł mi do głowy ten pomysł, że może można też tak zrobić z radiem.

Lecę spać, dobrej nocy:)

Awatar użytkownika
saam
medium Miliarion

Postautor: saam » 16 czerwca 2018, 02:27 - sob

Obawiam się że z muzyką glosu nie da się wyłapać. Poza tym musi byc poczatek (naciskamy przycisk) i koniec (zanik glosu). W piosence o to trudno.
Wcześniej czy później saama się znajdzie.

dobrej nocy 🌌🌛🌌
kolorowych weekendowych ...

Awatar użytkownika
Chelia
medium Miliarion

Postautor: Chelia » 16 czerwca 2018, 20:02 - sob

Dzień dobry prosto z pracy☺

Przełamię niedzielną ciszę chociaż kilkoma zdaniami😉
Właśnie skończył się mecz. Od pół roku mamy na stołowce pracowniczej telewizor.
No nic, trzeba wracać do pracy, dziś liczenie majątku firmy.
Miłego wieczorku wszystkim ;)

Awatar użytkownika
majcik044
Miliarion

Postautor: majcik044 » 16 czerwca 2018, 23:50 - sob

I dobrej nocy cichosze 😜

Awatar użytkownika
saam
medium Miliarion

Postautor: saam » 16 czerwca 2018, 23:57 - sob

A jednak komuś się chciało.

nocne hej!
✋🙂

cześć Celinko 🌸 nie oglądam meczów. Wystarczą mi informacje o wynikach.
A to Ty jesteś likwidatorem?
Cisza była sobotnia, niedziela za chwilę.

Kończący się dzień był Dniem Niechcenia.
W sumie dobrze że już kończy. Nikt chyba nie będzie polemizował że lepiej jest chcieć.

dobrej nocy 🌌🌛🌌
kolorowych chętnych ...

P.S.
hej Majka 🌸 dobrej nocki 🙂

Awatar użytkownika
Chelia
medium Miliarion

Postautor: Chelia » 17 czerwca 2018, 00:59 - ndz

Rzeczywiście pomyliłam sobote z niedzielą😀zakręcona jestem jak bawole rogi!!!
Co tydzień, zazwyczaj w niedzielę liczymy tygodniowy utarg. A że jutrzejsza niedziela jest wolna od handlu to robimy to w sobotę.
Dzień niechcenia na szczęście już minął. Źle gdy tak nic się nie chce:D
dobranoc Majko i Saam
👋

Awatar użytkownika
saam
medium Miliarion

Postautor: saam » 17 czerwca 2018, 11:33 - ndz

niedzielne dzień dobry!
✋🙂

Szczególnie się nie rozpiszę bo za chwilę trzeba wychodzić na sumę. Jeszcze tylko kilka łyczków kawy. Nie wiadomo czy nie warto ze sobą zabrać parasola. Ale czy z tych chmurek może być deszcz?
Od dwoch miesięcy walczę z pustynnieniem mojego podwórka. Wcześniej również długo stałem z wężem. Jest jednak nadzieja że dzisiaj coś kapnie z nieba.
Kalendarze podają że jest Dzień Walki z Pustynnieniem i Suszą.
Proszę sprawdzić doniczki 😁

Udanego niedzielowania 🙂

Awatar użytkownika
Chelia
medium Miliarion

Postautor: Chelia » 17 czerwca 2018, 16:20 - ndz

Dzień dobry:)

Ja widzę ostatnio coraz większe pustynnienie na forum:D ale nie ma co się dziwić bo o tej porze roku ruch zawsze maleje.
Saam:) z tych chmurek raczej deszczu nie będzie. Przynajmniej gdy zaglądałam niedawno na plażę to nic o tym nie świadczyło.
A dlaczego na mszę mówisz suma? przecież to wynik dodawania?:D

miłej reszty niedzieli:)

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół