KSIĘGA EMPATII
NADZIEJA
WYBIERZ PIERWSZĄ LITERĘ NAZWISKA
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z Ż
PAMIĘĆWHO IS WHO

ABRAMCZYK Andrzej

Kandydat KWW Dobro Wspólne 2006 do rady powiatu Ełk w wyborach 2006 r. Kandydat nie przekazał więcej informacji o sobie.

ABRYCKI Tomasz

Kandydat KWW Dobro Wspólne 2006 do rady gminy Kalinowo w wyborach 2006 r. Kandydat nie przekazał więcej informacji o sobie.

ADAMCZYK Andrzej Józef

Kandydat KWW Janusza Nowakowskiego do rady gminy miasto Ełk w wyborach 2006 r. Kandydat nie przekazał więcej informacji o sobie.

ADAMSKA Iwona

Kandydatka KWW "SOKÓŁ" do rady gminy Prostki w wyborach 2006 r. Kandydatka nie przekazała więcej informacji o sobie.

ADAMSKA Lucyna

Kandydatka KW Samoobrona RP do rady powiatu Ełk w wyborach 2006 r. Kandydatka nie przekazała więcej informacji o sobie.

ADASIEWICZ Ryszard

Kanydat KW Polskie Stronnictwo Ludowe do rady gminy Ełk w wyborach 2006 r. Kandydat nie przekazał więcej informacji o sobie.

ANDRUKIEWICZ Tomasz Mariusz

Starosta Ełcki, Członek Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki, Członek Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Porządku Publicznego. Przewodniczył Komisji Statutowej Rady Powiatu (kadencji 1998-2002 i 2002-2006). Był radnym I kadencji Rady Powiatu. Wybrany w okręgu miejskim nr 4 (centrum miasta). Radny Klubu Radnych „Dobro Wspólne”. Kandydat KWW Dobro Wspólne 2006 na Prezydenta miasta Ełk i kandydat do rady powiatu Ełk w wyborach 2006 r. Kandydat nie przekazał więcej informacji o sobie.

ANDRUSZKIEWICZ Daniel Józef

Kandydat KW Platforma Obywatelska RP do rady powiatu Ełk w wyborach 2006 r. Kandydat nie przekazał więcej informacji o sobie.

ANDRUSZKIEWICZ Michał

Kandydat KW Platforma Obywatelska RP do rady gminy miasto Ełk w wyborach 2006 r. Kandydat nie przekazał więcej informacji o sobie.

ANISZCZYK Henryk

Radny Gminy Stare Juchy 2002-2006. Kandydat KWW Danuty Kaweckiej do rady gminy Stare Juchy w wyborach 2006 r. Kandydat nie przekazał więcej informacji o sobie.

APOZNAŃSKI Kazimierz

Kandydat KW Liga Polskich Rodzin do rady gminy miasto Ełk w wyborach 2006 r. Kandydat nie przekazał więcej informacji o sobie.

ARCHACKA Irena

Kandydatka KW Prawo i Sprawiedliwość do rady gminy miasto Ełk w wyborach 2006 r. Kandydatka nie przekazała więcej informacji o sobie.

ARCHACKI Andrzej

Kandydat KW Prawo i Sprawiedliwość do rady gminy miasto Ełk w wyborach 2006 r. Kandydat nie przekazał więcej informacji o sobie.

ARCISZEWSKI Paweł

Kandydat KWW Dobro Wspólne 2006 do rady gminy miasto Ełk w wyborach 2006 r. Kandydat nie przekazał więcej informacji o sobie.

ARCISZEWSKI Stanisław

Kandydat KWW Akcja Społeczna do rady powiatu Ełk w wyborach 2006 r. Kandydat nie przekazał więcej informacji o sobie.

ARDZIŃSKI Adrian Paweł

Kandydat KWW Tadeusza Zaremby do rady gminy miasto Ełk w wyborach 2006 r. Kandydat nie przekazał więcej informacji o sobie.

ARENDT Antoni

Kandydat KWW Ewy Jurkowskiej-Kawałko do rady gminy Stare Juchy w wyborach 2006 r. Radny Gminy Stare Juchy kadencji 2006-2010. Kandydat nie przekazał więcej informacji o sobie.

AUGUSTYNOWICZ Józef

Kandydat KWW Ełckie Porozumienie Samorządowe do rady powiatu Ełk w wyborach 2006 r. Kandydat nie przekazał więcej informacji o sobie.

AWRAMIK Ewa

Kandydatka KW Platforma Obywatelska RP do rady powiatu Ełk w wyborach 2006 r. Kandydatka nie przekazała więcej informacji o sobie.

AWRUK Marek

Kandydat KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci do rady gminy Ełk w wyborach 2006 r. Kandydat nie przekazał więcej informacji o sobie.

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z Ż

HOME
PAMIĘĆ